Inschrijfdata wedstrijden 2020

Voor organisatoren: klik hier om een inschrijfdatum van je wedstrijd door te geven.
Wil je meedoen aan een wedstrijd? Hieronder de mogelijkheden om je voor een wedstrijd aan te melden om deel te nemen.
datum
tijd

lokatie/methode

wedstrijd
vr 10 januari
20:30
Cafe Kerkzicht in Loosbroek
15
vr 17 januari
21:00
Grondwerken Rudy Martens, Sluiskensweg 4a in Meer (B)
15
do 23 januari
20:00
Morgen 1 in Hellouw (standaardklassen, tot 21:30 uur)
25
vr 31 januari
20:00
Hoevelakenseweg 1a in Nijkerkerveen (tot 21:30 uur)
20
vr 31 januari
20:00
Provincialeweg 35 in Oosteind
20
tot 1 februari
nvt
Via internetsite
0
vr 7 februari
20:30
Zaal Thetalia, Zuidlaan in Zwalm (B)
10
do 13 februari
20:00
Leemkampweg 2b in Marle
20
vr 14 februari
20:00
Jules van Hasseltweg 3 in Kamperveen (tot 22:00)
25
vr 14 februari
20:00
Sint Antoniusstraat 40 in Schijf
15
do 27 februari
19:30
Snackbar Het Oude Raedthuys in Cothen
20
do 27 februari
20:00
Cafe Het Witte Paard , Edeseweg 99-101 in Wekerom
25
vr 28 februari
19:30
Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40 in Moerkapelle
20
tot 3 maart
nvt
Per e-mail (sportklassen)
0
wo 4 maart
20:00
Rietveldseweg 31 in Culemborg (standaardklassen)
25/35
wo 4 maart
20:00
Cafe Het Witte Paard in Wekerom
25
zo 8 maart
18:00
Achtmaalseweg 178 in Achtmaal
15
vr 13 maart
20:30
Elshof 19-A in Elshof
17,5
tot 28 maart
nvt
Via internetsite
17,5
tot 28 maart
nvt
Via internetsite
25
do 9 april
20:30
Markstraat 23 in Scherpenzeel (tot 22:00 uur)
20
tot 10 april
nvt
Per e-mail
15
tot 10 april
nvt
Via internetsite
30
tot 11 april
nvt
Via internetsite
20
tot 15 april
nvt
Via internetsite
15
tot 18 april
nvt
Via internetsite
20
tot 30 april
nvt
Via internetsite
15
tot 3 mei
nvt
Per e-mail
20
vr 8 mei
20:00
Provincialeweg 125 in Sebaldeburen
20
tot 10 mei
nvt
Via internetsite
20
di 2 juni
20:00
Werkhovenseweg 23a in Werkhoven (standaardklassen)
20
di 9 juni
19:30
Achterbergsestraatweg 184 in Achterberg
25
tot 17 juli
nvt
Per e-mail (sportklassen)
0
tot 31 juli
nvt
Per e-mail (sportklassen)
0