Klasse tot 2600 kg standaard:
|
|||||
1
|
H. Timmerman |
Staphorst | Universal 460 | ||
2
|
K. Bloemert | Staphorst | Deutz 5006 | ||
3
|
Herald Koel | Steenwijksmoer | John Deere 1630 | ||
4
|
Bert Bloeming | Schoonloo | Renault R84 | ||
5
|
Marcel Jansen | Orvette | International 523 | ||
6
|
K. Mulder | Staphorst | International 453 | ||
7
|
Gerald Vekley | Noordscheschut | Same Minitauro 60 | ||
8
|
Jan Boer | Zwiggelte | Ford 4600 |
Klasse tot 3000 kg standaard:
|
|||||
1
|
Jeurlink |
Steenwijksmoer | International 724 | ||
2
|
Arjan Boers | Orvelte | John Deere 2130 | ||
3
|
K. Tippe | IJhorst | Volvo BM 350 | ||
4
|
Jarno Jansen | Assen | International 844 | ||
5
|
Erik Zwiep | Nieuweroord | International 744 | ||
6
|
Jan-Roelof Lubberts | Wijster | Massey Ferguson 565 | ||
7
|
Andre Hendrix | Mantinge | Ford County Power Major |
Klasse tot 3000 kg niet standaard:
|
|||||
1
|
H. Huisman |
Staphorst | Valmet 605 | ||
2
|
J. Hofstede | Punthorst | John Deere 510 | ||
3
|
R. Bloemert | Staphorst | Valmet 605 | ||
4
|
Renko Baas | Slagharen | Eicher Tiger | ||
5
|
J. Bloemert | Staphorst | Deutz 6206 |
Klasse tot 3800 kg standaard:
|
|||||
1
|
Wiljo Hepping |
Nieuweroord | John Deere 2140 | ||
2
|
Henk Benjamins | Tiendeveen | International 844 | ||
3
|
Renier van de Knaap | Orvelte | John Deere 3120 | ||
4
|
Gessina Vossebeld | Steenwijksmoer | International 845 | ||
5
|
Veldman | Punthorst | Guldner | ||
6
|
J. Evenhuis | Odoorneveen | Fiat 70-90 | ||
7
|
Henk Schepen | Witteveen | Ford 5610 | ||
8
|
J. Schutrup | Papenvoort | Ford 7000 | ||
9
|
J. Beyering | Schoonloo | International 845 | ||
10
|
Jeroen Vos | Mantinge | John Deere 2250 |
Klasse tot 3800 kg niet standaard:
|
|||||
1
|
R. Slager |
Staphorst | John Deere 2140 | ||
2
|
Andre Stam | Holten | Ford 7610 | ||
3
|
Harke | Staphorst | Massey Ferguson 1080 | ||
4
|
J. Bloemert | Staphorst | Eicher Mammut II | ||
5
|
Wouter Truin | Ermerveen | Ford Super Major | ||
6
|
Schepers | Noordscheschut | David Brown 1400 |
Klasse tot 5000 kg standaard:
|
|||||
1
|
G.J. Reinders |
Ane | International 955 | ||
2
|
B. Stegehuis | Nieuw Balinge | Ford 7840 | ||
3
|
Niels Meijerink | Steenwijksmoer | International 844 | ||
4
|
Chris Mulder | Valthermond | John Deere 3130 | ||
5
|
Rolf Dolfing | Zuidveld | New Holland 110-90 | ||
6
|
Gerard Schnieders | Ter Apelkanaal | Ford 7710 | ||
7
|
E. Hadders | Grolloo | International 1246 | ||
8
|
Jento Boes | Nieuweroord | New Holland TS115 | ||
9
|
H. Springer | Stadskanaal | John Deere 2650 | ||
10
|
Gerard Zwiep | Nieuweroord | International 845 |
Klasse tot 5000 kg niet standaard:
|
|||||
1
|
Team Hulsink |
Nieuwleusen | International 1568 | ||
2
|
B. Hulst | Staphorst | Ford 9600 | ||
3
|
W. Vossebeld | Steenwijksmoer | John Deere 4320 |
Klasse tot 7000 kg standaard:
|
|||||
1
|
A. Drent |
Nieuw Buinen | Case International 1056 XL | ||
2
|
S. Strookmeyer | Ter Apelkanaal | Ford 8700 | ||
3
|
T. Lensing | Schoonloo | Case Maxxum | ||
4
|
A. Weurding | Elp | Renault 1181.4 | ||
5
|
L. Hessels | Wapse | Case International 5140 |
Klasse tot 7000 kg niet standaard:
|
|||||
1
|
Pinokkio Vroege |
Dalen | John Deere 4630 |
Klasse tot 10000 kg standaard:
|
|||||
1
|
Steven Vroege |
Dalen | John Deere 7810 | ||
2
|
J. Snoeying | Witteveen | Case International 7130 | ||
3
|
Jan Harms | Beilen | John Deere 8100 | ||
4
|
Henk-Jan Brink | Beilen | John Deere 4455 | ||
5
|
Tieme Domper | Smilde | John Deere 7810 |