Klasse tot 2600 kg:
|
|||||
1
|
Ron Mulder |
Nieuw-Wehl |
73,45
|
||
2
|
E. Derksen | Didam |
56,65
|
||
3
|
M. van de Berg | Didam |
50,10
|
||
4
|
Joost Wenting | Didam |
47,10
|
||
5
|
Adriaan Grandia | Terwolde |
45,00
|
Klasse tot 2600 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Wilco Vlieger |
Hattemerbroek |
97,00
|
||
2
|
L. van der Weerd | Oldebroek |
88,33
|
||
3
|
Gerrit Vlieger | Hattemerbroek |
82,31
|
||
4
|
Bert van Boven | Hattemerbroek |
77,79
|
||
5
|
HJ Kroeze | Elburg |
66,67
|
||
6
|
Han van Boven | Wezep |
63,87
|
||
7
|
W. Smit | Nunspeet |
60,60
|
Klasse tot 3000 kg:
|
|||||
1
|
E. Boerkamp |
Beemte |
F.P.
|
||
2
|
Rudi Linthorst | Beemte |
85,80
|
||
3
|
H. Klomp | Beemte |
80,73
|
||
4
|
Ganzevles | Beemte |
78,78
|
Klasse tot 3000 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Benno Schakelaar |
Wezep |
78,26
|
||
2
|
G. Klein Oonk | Bathmen |
76,80
|
||
3
|
Dick Hoekjen | Nijverdal |
73,35
|
||
4
|
Arend Vriezenkolk | Harfsen |
69,40
|
||
5
|
Schoonhoven | Oosterwolde |
62,73
|
||
6
|
Gerben Kroeze | Oldebroek |
55,85
|
||
7
|
Marco Jansen | Wijhe |
54,71
|
||
8
|
T. Hissink | Oeken |
54,41
|
||
9
|
Jacob Veijer | Staphorst |
51,67
|
||
10
|
Oscar Swartjes | Twello |
51,17
|
||
11
|
Hurenkamp | Loenen |
44,00
|
Klasse tot 3800 kg:
|
|||||
1
|
Jan IJsseldijk |
Terwolde |
99,39
|
||
2
|
D. Strikkeling | Didam |
86,90
|
||
3
|
Bennie Buitenhuis | Terwolde |
86,70
|
||
4
|
Theo Scheerder | Didam |
78,90
|
||
5
|
Erik Veldwijk | Teuge |
77,14
|
||
6
|
H. Wenting | Didam |
72,95
|
||
7
|
Hans Huisink | Beemte |
71,05
|
||
8
|
Joost Eugelink | Laag Keppel |
70,15
|
||
9
|
Raymond Nieuwenhuis | Apeldoorn |
69,60
|
||
10
|
D. Kieskamp | Epe |
69,18
|
||
11
|
Brinkman | Almen |
68,98
|
||
12
|
John Kers | Beemte |
67,78
|
Klasse tot 3800 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Roel Slager |
Staphorst |
F.P.
|
||
2
|
Manfred Vlieger | Oldebroek |
98,19
|
||
3
|
G. Hofstede | Staphorst |
88,79
|
||
4
|
Jaap van Boven | Zwolle |
87,35
|
||
5
|
Harrie Zwiers | Bathmen |
87,14
|
||
6
|
Arnold Schutte | Bathmen |
86,00
|
||
7
|
A. Stam | Holten |
84,12
|
||
8
|
Herbert Wichers | Harfsen |
78,20
|
||
9
|
Wichert Koers | Oldebroek |
67,57
|
||
10
|
Johan Pannekoek | Epe |
67,30
|
||
11
|
A. Klein Oonk | Heeten |
56,32
|
Klasse tot 5000 kg:
|
|||||
1
|
G. Wenting |
Didam |
F.P.
|
53,62
|
|
2
|
Ruben Mulder | Nieuw-Wehl |
F.P.
|
35,10
|
|
3
|
R. Ganzevles | Beemte |
98,44
|
|
|
4
|
J. Remmelink | Hummelo |
98,11
|
|
|
5
|
H.J. van Loo | Oosterwolde |
96,54
|
|
|
6
|
B. Mulder | Nieuw-Wehl |
86,45
|
|
|
7
|
M. van Baak | Teuge |
85,62
|
|
|
8
|
C. Zangers | Apeldoorn |
82,58
|
|
|
9
|
H. Lammersen | Diepenveen |
76,16
|
|
|
10
|
Gilbert van Apeldoorn | Epe |
72,06
|
|
|
11
|
Brinkman | Almen |
64,66
|
|
Klasse tot 5000 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Jan Veijer |
Staphorst |
F.P.
|
F.P.
76,43 |
|
2
|
Bonsink | Raalte |
F.P.
|
F.P.
-- |
|
3
|
H. van Werven | Elburg |
F.P.
|
88,84
|
|
4
|
L. de Zwaan | Hulshorst |
F.P.
|
80,77
|
|
5
|
Gebr. van de Streek | Nunspeet |
98,52
|
|
|
6
|
D. Willems | Eefde |
95,89
|
|
Klasse tot 7000 kg:
|
|||||
1
|
H. van de Linde |
Twello |
F.P.
|
F.P.
56,53 |
|
2
|
Jan IJsseldijk | Terwolde |
F.P.
|
F.P.
53,59 |
|
3
|
G. Dreijerink | Terwolde |
F.P.
|
F.P.
52,38 |
|
4
|
G.H. Klein Velderman | Steenenkamer |
F.P.
|
57,87
|
|
5
|
E. Boerkamp | Beemte |
98,37
|
|
|
6
|
Adriaan Panhuis | Olst |
90,16
|
|
|
7
|
Erik Dijkgraaf | Steenenkamer |
86,55
|
|
Klasse tot 7000 kg (niet standaard):
|
|||||
1
|
Bonsink |
Raalte |
F.P.
|
||
2
|
Gebr. van de Streek | Nunspeet |
83,44
|
||
3
|
W. Morrenhof | Heeten |
77,47
|
||
4
|
K. Waaijen | Nunspeet |
73,37
|
||
5
|
D. Nooteboom | Epe |
72,37
|
Superstandaard tot 4000 kg:
|
|||||
1
|
K. Veehof |
Borne |
F.P.
|
||
2
|
L. de Zwaan | Hulshorst |
90,53
|
||
3
|
Gebr. van de Streek | Nunspeet |
75,80
|
||
4
|
A. Ploer | Hierden |
70,10
|
||
5
|
A. Heuver | Hierden |
45,80
|