Alle Kampioenen uit de NTTO geschiedenis


Hier zie je een overzicht met daarin de herkomst van de deelnemers op het NTTO N.K vanaf 1997. Zoals je ziet is de provincie Gelderland al jarenlang de grootste leverancier van deelnemers aan dit N.K.:

Klik op het jaartal voor de volledige uitslagen van dat kampioenschap: 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999 - 1998 - 1997 - 1996 - 1995 - 1994 - 1993 - 1992 - 1989 - 1988 - 1987 - 1986 - 1985 - 1984 - 1983 - 1982 - 1981 - 1980 - 1979 - 1978 - 1977 -
Standaardklasse tot 2400 kg:
1978
J. Leegwater - John Deere *
1987

Van Ansum

Bakel International 633
1988
Chris de Rooij Wernhout Deutz D5506
1989
Nico van de Brand Bosschenhoofd Zetor 6911
1992
Nico van de Brand Bosschenhoofd Zetor 6911
1993
Tino Wilbers Milheeze Belarus 940
1994
Tino Wilbers Milheeze Belarus 940
1995
J. van de Bunt Putten David Brown 1410
1996
Henri van Roselaar Putten International 856
1997
Henri Roordink Putten Steyr 650
2008
Sander van der Gun Culemborg Deutz 4506 **
2009
Rudie Appels Westelbeers Massey Ferguson 178 **
2010
Andre van Keulen Everdingen Massey Ferguson 158 **
2011
Erwin van de Visch Nijkerkerveen Massey Ferguson 135 **
2012
Erwin van de Visch Nijkerkerveen Massey Ferguson 135 **
* tot 2200 kg
** tot 2500 kg

Sportklasse tot 2500 kg:
1997

Gerrit te Pas

Heelweg John Deere 2030 *
1998
Wout Doornekamp Hoevelaken Eicher Buffel *
1999
Gerard Roelofsen Wekerom Valmet 505 *
2000
Gerard Roelofsen Wekerom Valmet 505
2001
Gerrit te Pas Heelweg John Deere 2030
2002
Jurrien van de Geer Leersum Valmet 455
2003
Dirk van Wolfswinkel Wageningen Valmet 455
2004
Dik van Veldhuizen Ederveen Deutz 6806
2005
Gerrit te Pas Heelweg John Deere 2030
2006
Henk-Jan Rijneveld Bodegraven Ford 6600
2007
Dik van Veldhuizen Ederveen Deutz 6806
2008
Kees van Daalen Achterberg Red Indian, International 856
2009
Wilco van de Brandhof Ederveen Small Bassie, Steyr 870
2010
Rene Vliek Putten Rednix, Steyr 8090
2011
Rene Vliek Putten Rednix, Steyr 8090
2012
Aart de With Hagestein Little Red Poison, Massey Ferguson 6265
* tot 2400 kg

Standaardklasse tot 3500 kg:
1977
Pel Sterk Leerbroek International **
1978
Kuiper - Fendt 250 S *
1979
R. van de Sluis Raalte International 744 *
1980
Frans Brekelmans Berkel-Enschot Ford 5600 *
1981
G.J. Willems - John Deere 2130 *
1982

E. Kiekebelt

- Fiat 700 **
1983
H.J. Bork Dwingelo Ford Major **
1984
A. van Elzen Elzendorp International 633 **
1985
Henk Groot Bronsvoort Laren Massey Ferguson 165 **
1986
R. Wekker - John Deere 3120 **
1987
P. Kuypers Bakel Volvo BM 600 **
1988
Jan van de Weijer Milheeze Volvo BM 350 **
1989
D. Bakker Putten Same Saturno 80 **
1992
Kees van de Kieboom Prinsenbeek Farmall B450 **
1993
Jan Luttikhuizen Wekerom Massey Ferguson 1080 **
1994
Jan van de Weijer Milheeze Valmet 1100 **
1995
Jan van de Weijer Milheeze Valmet 1100 **
1996
Nico van de Kamp Putten International 1046 **
1997
Richard de Graaf Putten John Deere 1640 **
2003
Bas Broekhuizen Kootwijkerbroek Fendt 307 LSA
2004
Bas Broekhuizen Kootwijkerbroek Fendt 307 LSA
2005
Arno van Schaik Nieuwerbrug International 844-S
2006
Mark Lauwerijssen Sprundel International 844-S
2007
Johan van Keulen Zijderveld Massey Ferguson 592
2008
Johan van Keulen Zijderveld Massey Ferguson 592
2009
Johan van Keulen Zijderveld Massey Ferguson 592
2010
Arno van Schajik Waarder International 844-S
2011
Johan van Keulen Zijderveld Massey Ferguson 592
2012
Pieter de With Hagestein Massey Ferguson 178
* tot 3200 kg
** tot 3400 kg

Sportklasse tot 3500 kg:
1997

Roel Janssen

Ysselsteyn Belarus BX 100 *
1998
Jurrien van de Geer Leersum Deutz D8006 *
1999
Roel Janssen Ysselsteyn Belarus BX 100 *
2000
Jan Noten Leende Ford 7000
2001
Jan Noten Leende Ford 7610
2002
Jan Noten Leende Ford 7610
2003
Jan Noten Leende Ford 7610
2004
Jan-Bas Zijderveld Noordeloos Ford 7700
2005
Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952
2006
Albert Ruyten Wouwse Plantage Ford 7000
2007
Gerbrand Roelofsen Harskamp Valtra 6600
2008
Rudie van der Horst Milheeze Belazerus 2, Belarus 952
2009
Jan van de Weijer Milheeze The Carpenter, Zetor 10111
2010
Jan-Willem Donk Hoornaar Working Power, Ford 7700
* tot 3400 kg

Super-Sportklasse tot 3400 kg:
2011

Roel Janssen

Ysselsteyn Belazerus 2, Belarus 952.3
2012
Huib van Roekel Harskamp Red Pearl, Valtra M150

Super-Sportklasse tot 3500 kg:
2001

Ron Blankespoor

Kootwijkerbroek International 1066
2002
Hans Heesakkers Mariahout Zetor 161.45
2003
Gerard Hardeman Renswoude International 706
2004
Gerard Hardeman Renswoude International 706
2005
Jurian Dekkers Rucphen Volvo BM 810
2006
Wilco Pellegrom Meteren John Deere 7520
2007
Hans Heesakkers Mariahout Zetor 16245
2008
Arjo Hardeman Leersum Smoking Granny, International 706
2009
Cornelis van Roekel Ede Bad Romance, Fendt 930
2010
Wilco Pellegrom Meteren Greenstar, John Deere 7520
2011
Jos Konijn Ede Bad Romance, Fendt 930 *
2012
Johan van Schoonhoven Ederveen Bad Romance, Fendt 828 *
* tot 3600 kg

Standaardklasse tot 4500 kg:
1977
J. Janmaat Mijdrecht *
1978
van de Werfhout - Fendt 4 S *
1979
G. Esseling Barchem Ford 6600 *
1980
E. Schipper - John Deere 2130 *
1981
J. Hogenberg - Ford 5000 *
1982

F. Groenestein

Eemnes Zetor 8011 **
1983
F. Groenestein Eemnes Zetor 8011 **
1984
P. Scheurwater Bleskensgraaf John Deere 3030 **
1985
Arjen Sturris - Volvo BM 700 **
1986
Aart Scherff Waardhuizen Ford 7700 **
1987
Wim van de Heijning Vessem Ford 8600 **
1988
Jan van de Weijer Milheeze Volvo BM 350 **
1989
John van Dijk Deurne Ford 9600 **
1992
Gebr. van Dijk Deurne Ford 9600 **
1993
F. Roeterdink Lochem Zetor 14145 **
1994
Nico Heesakkers Beek en Donk Zetor 14145 **
1995
Hans Heesakkers Mariahout International 1246 **
1996
Ron Blankespoor Kootwijkerbroek International 1246 **
1997
Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094 **
2001
Bert Kooy Leerbroek Steyr 9094
2002
Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094
2003
Marc van Laar Wekerom Valmet 655
2004
Erwin Fokkink Heelweg Valmet 903
2005
Tobias van den Heuvel Ederveen Valmet 705
2006
Rudie Appels Westelbeers Massey Ferguson 699
2007
Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094
2008
Ronald de Jonge Veeningen International 1046
2009
Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094
2010
Pieter Bruinsma Oudemirdum International 1046
2011
Henk Hijwegen Nijkerkerveen Ford 7600
2012
Peter van de Vendel Veenendaal Valmet 705
* tot 4200 kg
** tot 4400 kg

Sportklasse tot 4500 kg:
1997

Henk Koopman

Putten Steyr 1400 *
1998
Hans Heesakkers Mariahout International 1086 *
1999
Mark van Dijk Deurne Ford 8401 *
2000
Mark van Dijk Deurne Ford 8401
2001
Willem de Wit Deurne Ford 8401
2002
Willem de Wit Deurne Ford 8401
2003
Adrie Roseboom Veenendaal Steyr 1400
2004
Elbert van Dijk De Klomp Steyr 1400
2005
Giel Rompen Brouwhuis Valmet 8400
2006
Adrie Roseboom Veenendaal Steyr 1400
2007
Henk Dekker Putten Ford 9600
2008
Bart van den Berg Sambeek Een Berg Power, Ford 9600
2009
Henk Ridder Oldekerk Bull's Eye, New Holland 8560
2010
Wouter Peelen Harskamp Blue Risk, Ford 8700
2011
Hans Kester IJsselstein Gas d'r Bi-j, Ford 9600
2012
Bert Kooij Leerbroek Full Speed, New Holland T7060
* tot 4400 kg

Super-Sportklasse tot 4500 kg:
2000

Dennis van de Kraats

Harskamp Valmet 8600
2001
Teunis van de Brink Kootwijkerbroek Valmet 8600
2002
John van Dijk Deurne Ford 8970 S
2003
Piet Leenders Liessel Valmet 8600
2004
Henri Versluis Zijderveld International 1086
2005
Marcel Arendsen Oeken International 1486
2006
Marc van Laar Wekerom Valtra S 260
2007
Henri Versluis Zijderveld International 1086
2008
Henri Versluis Zijderveld Red Impact, International 1086
2009
Martien van den Berg Wekerom The Mystery, Valtra S 260
2010
Marien den Besten Molenaarsgraaf Simply Green, John Deere 4020
2011
Henry van den Brink Barneveld Red Danger, International 1468
2012
Martien van den Berg Wekerom The Mystery, Valtra S 260

Standaardklasse tot 5500 kg:
1977
S. Blisse Duitsland *
1978
van de Bosch - Fendt 612
1979
B. Wiefferink Denekamp Ford 7095
1980
R. Elshof - Ford 8700
1981
Gerrit van Heeckeren Laren International 1046
1982

J. Elshof

- Ford 8700 ***
1983
Gerrit van Heeckeren Laren International 1046 ***
1984
K. van de Pol Putten Zetor 120.45 ***
1985
G. Mulderije - Fendt 615 GL ***
1986
G. Mulderije - Fendt 615 GL ***
1987
Piet Leenders Liessel Volvo BM 810 ***
1988
Van de Schans Deurne Deutz DX 1.10 ***
1989
John van Dijk Deurne Ford 9600 ***
1992
Gebr. van Dijk Deurne Ford 9600 ***
1993
Peter Manders Bakel Massey Ferguson 1155 ***
1994
Gert-Jan Verhoeven Helmond Massey Ferguson 1155 ***
1995
J.E. van Roekel Ede International 1246 ***
1996
John van Dijk Deurne Ford 8970 S ***
1997
Jaap Beverloo Everdingen Case International 1694 **
2003
Dennis van der Grift Renswoude International 1246
2004
Gerrit van Schaik Nieuwerbrug International 1455
2005
Jan de Jong Benschop Ford TW-15
2006
Jan van Ginkel Scherpenzeel Case International 956 XL
2007
Jacoline van Schaik Nieuwerbrug International 1455
2008
Gerard Colje Snelrewaard Deutz 10006
2009
Reinoud van der Grift Renswoude International 1246
2010
Henri Overeem Ede Valmet 705
2011
Johan Duiven De Stapel International 1246
2012
Johan Duiven De Stapel International 1246
* tot 5200 kg
** tot 5400 kg
*** tot 5700 kg

Sportklasse tot 5500 kg:
1997

Peter Manders

Bakel Massey Ferguson 1155 *
1998
John van Dijk Deurne Ford 8970 S *
1999
Peter Manders Bakel Massey Ferguson 1155 *
2000
John van Dijk Deurne Ford 8970 S
2001
Peter Manders Deurne Massey Ferguson 1155
2004
Jurrien van de Geer Leersum John Deere 7710 **
2006
Gijsbert van Dijk Otterlo John Deere 6030 ***
2007
Herman de Heus Wijk bij Duurstede John Deere 6030 ***
* tot 5400 kg
** super-sport
*** super-sport tot 6500 kg

Standaardklasse tot 7500 kg:
1977
A. Kaminsky Duitsland *
1978
Bodegraven - Ford 9600 **
1992
Gebr. van Dijk Deurne Ford 9600
1997
M. Roozendaal Putten Ursus Bison 160 ***
1998

M. Roozendaal

Putten Ursus Bison 160 ***
1999
Gert-Jan Verhoeven Helmond Case 1570 Agri King ***
2000
Gerrit van de Streek Nunspeet Massey Ferguson 1155
2001
Gerrit van de Streek Nunspeet Massey Ferguson 1155
2002
John de With Leerdam Fendt 716
2003
Gerrit van de Streek Nunspeet Massey Ferguson 1155
2004
Gijsbert van Dijk Otterlo John Deere 6030
2005
Herman de Heus Wijk bij Duurstede John Deere 6030
2006
Hans Versteeg Uddel Fendt 409
2007
Sander Schoonderwoerd Dordrecht Case International 1455 XL
2008
Mick Heijboer Strijen Case International 1455 XL
2009
Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford TW-35
2010
Sander Schoonderwoerd Dordrecht Case International 1455 XL
2011
Kees van Harten Barneveld Valtra Valmet 8550 ****
2012
Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford TW-35 ****
* tot 6000 kg
** tot 6800 kg
*** tot 7400 kg
**** tot 7000 kg

Standaardklasse tot 9000 kg:
1993
Gebr. van de Streek Nunspeet Massey Ferguson 1155
2011
Ronald Haverlag Nijkerkerveen Fendt 820
2012
Dennie Beukhof Lunteren Case International 1455 XL

Standaardklasse tot 11000 kg:
1977
J. Burggraaf Uithoorn *
1994

H. van Amelsfort

Roosendaal John Deere 4650
1995
M. Roozendaal Putten Ursus Bison
1996
E. van Manen Zwartebroek Case International 1455 XL
1997
Gebr. Haverlag Nijkerkerveen Case International 7230
1998
Marcel Haverlag Nijkerkerveen Fendt 926
1999
Marcel Haverlag Nijkerkerveen Fendt 926
2000
Daan van de Wetering Achterveld Fendt 926
2001
Bert van der Horst Cothen Kirovets K700
2002
Freek Versteeg Uddel Fendt 926
2003
Karel van Loo Zeewolde Belarus K 150
2004
Hans Versteeg Uddel Fendt 920
2005
Hans Versteeg Uddel Fendt 920
2006
Wout Sterk Lexmond Fendt 926
2007
Wilco van Harten Waarder Fendt 930 **
2008
Kees de Goei Geldermalsen Fendt 930 **
2009
Bert Kok Lexmond New Holland TG 230 **
2010
Hanco Kok Lexmond New Holland 8970 **
2011
Wilco van Harten Waarder Fendt 924
2012
Hanco Kok Lexmond New Holland 8970
* tot 7000 kg en daarboven
** tot 10000 kg