Nederlands Kampioenschap NTTO
Bakel, 17 september 2016:


Baanlengte: 110 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Big Benz
Baan: kleigrondbaan
Klassering: Elke tractor rijdt 1 keer, de beste helft van iedere klasse rijdt finale.
Regels: NTTO-reglement

Hieronder een overzicht van welke tractor zich op welke wedstrijd heeft weten te kwalificeren voor het NK.

Standaardklasse tot 2500 kg:
André van Keulen, Everdingen Massey Ferguson 158 (1) Nederlands Kampioen 2015
Peter Hijwegen, Nijkerkerveen Ford Super Dexta 1e Assen, 25 maart 2016
Mary van Santen, Opijnen Massey Ferguson 165 2e Erichem, 6 mei 2016
Wim de Bruin, Geldermalsen International 633 1e Erichem, 7 mei 2016
Gert Hof, Balkbrug White Oliver 562 (2) 1e Staphorst, 4 juni 2016
Sander van der Gun, Culemborg Deutz D 5206 (5) 1e Made, 18 juni 2016
Wout Verpaalen, Klein Zundert Lamborghini R503 2e Rijsbergen, 3 juli 2016
Dieter van Lier, Everdingen David Brown 950 2e IJzendoorn, 15 juli 2016
Arnold Arentze, Giessenburg Same Minitauro 60 1e Meerkerk, 19 augustus 2016
Evert Tolsma, Tzum Massey Ferguson 158 1e Tzum, 3 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Standaardklasse tot 3500 kg:
André van Keulen, Everdingen Massey Ferguson 188 (1) Nederlands Kampioen 2015
Meint Baron, Westerbork David Brown 1210 1e Assen, 25 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Willeke Kornet, Leerdam Massey Ferguson 595 (2) 1e Erichem, 7 mei 2016
Barry Baars, Kilder International 824 1e Loerbeek, 28 mei 2016
Jacob Russcher, Staphorst International 844-S 1e Staphorst, 3 juni 2016
Wouter van der Horst, Montfoort International 844-S 1e Made, 19 juni 2016
Pieter de With, Vianen Massey Ferguson 1080 (4) 1e Rijsbergen, 3 juli 2016
Corrina de With, Hoornaar Massey Ferguson 178 (8) 1e Putten, 8 juli 2016
Stefan van Leeuwen, Koudekerk a/d Rijn John Deere 2130 1e Wogmeer, 17 juli 2016
André de Looff, Koudekerke International 844-S 1e Aagtekerke, 23 juli 2016
Albert Hendriksen, Nijkerkerveen John Deere 2130 1e Harskamp, 30 juli 2016
Henri de Groot, Gorinchem Massey Ferguson 565 2e Oudenbosch, 12 augustus 2016
Hasse van Keulen, Zijderveld Massey Ferguson 592 2e Montfoort, 13 augustus 2016
Michel van Oort, Noordeloos Deutz 5505 (10) 3e Meerkerk, 19 augustus 2016
Gert Hof, Balkbrug White Oliver 782 1e Tzum, 3 september 2016
Rudie Appels, Westelbeers Massey Ferguson 188 1e Alphen (NB), 9 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Standaardklasse tot 4500 kg:
Johan van Keulen, Zijderveld Massey Ferguson 595 (1) Nederlands Kampioen 2015
Pieter Bruinsma, Oudemirdum International 1046 (2-5,5) 1e Assen, 25 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Maurice van Kippersluis, Everdingen Landini Vision 85 3e Erichem, 6 mei 2016
Kees van Harten, Barneveld Steyr 9094 (6-5,5) 1e Achterberg, 27 mei 2016
Henk van den Brandhof, Ederveen Case CS 94 1e Staphorst, 3 juni 2016
Gerrit van Schaik, Zegveld International 1046 (10) 1e Made, 19 juni 2016
Gert Nap, Lunteren Case JXU 85 2e Speuld, 1 juli 2016
Peter van Etten, Sprang-Capelle International 844-S (8) 1e Rijsbergen, 3 juli 2016
Arthur Veldman, Obdam Ford 7000 1e Wogmeer, 17 juli 2016
Jan-Willem de Visser, Aagtekerke International 1046 1e Aagtekerke, 23 juli 2016
Harm Mulder, Staphorst International 1046 1e Harskamp, 30 juli 2016
Gertjan Denekamp, Beesd David Brown 1412 (9) 2e Oudenbosch, 12 augustus 2016
Ton van Helten, Geldermalsen Massey Ferguson 1080 (7) 1e Montfoort, 13 augustus 2016
Adriaan Sonnevelt, Lopik International 644 2e Meerkerk, 19 augustus 2016
-- -- Tzum, 3 september 2016
Aart de With, Hagestein Massey Ferguson 1080 2e Alphen (NB), 9 september 2016
    1e Bakel, 16 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Standaardklasse tot 5500 kg:
Dirk de Leeuw, Culemborg Case International 1494 (1) Nederlands Kampioen 2015
Gert van Laar, Kesteren Deutz 10006 1e Assen, 25 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Arjan Hak, Ameide Deutz DX 110 (3) 1e Erichem, 6 mei 2016
Bennie Bod, Didam Ford 7700 1e Loerbeek, 28 mei 2016
Jacco Overeem, Ede Valmet 905 1e Staphorst, 3 juni 2016
Wesley de With, Vianen Massey Ferguson 1080-4 (10) 1e Hoogblokland, 10 juni 2016
Hans van Leeuwen, Koudekerk a/d Rijn John Deere 3650 (5) 1e Made, 19 juni 2016
Christoffel Verschuur, Hoevelaken Ford 8210 (8) 2e Speuld, 1 juli 2016
Evert den Oudsten, Vianen Fendt 311 LSA (4) 1e Rijsbergen, 3 juli 2016
Eric Nap, Tuil International 1046 1e IJzendoorn, 15 juli 2016
Peter Driesse, Sint-Maartensvlotbrug International 1246 1e Wogmeer, 17 juli 2016
Leon van der Maas, Sint-Laurens International 1246 1e Aagtekerke, 23 juli 2016
Klaas Roelof Boldewijn, Staphorst International 1246 1e Harskamp, 30 juli 2016
Fas de Groot, Leerbroek International 1046 (7) 2e Oudenbosch, 12 augustus 2016
William de Bruin, Tuil International 1055 XL 2e Montfoort, 13 augustus 2016
Marien de Bruijn, Noordeloos Deutz-Fahr Agroton 4.90 2e Meerkerk, 19 augustus 2016
Jacob Methorst, Jubbega Valmet 705 1e Tzum, 3 september 2016
Pieter de With, Vianen Massey Ferguson 1130 1e Alphen (NB), 9 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Standaardklasse tot 7000 kg:
Henk Bouwman, Punthorst John Deere 6920 (1) Nederlands Kampioen 2015
Johan van Schoonhoven, Lunteren Case International 1255 XL 1e Assen, 25 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Johnny Boef, Lexmond International 1255 XL 1e Erichem, 6 mei 2016
Harmen Mulder, Punthorst Fendt 612 LSA 1e Staphorst, 4 juni 2016
Arco den Hartog, Lexmond Deutz 13006 Special (4) 1e Made, 18 juni 2016
Bert van den Brink, Harskamp International 1246 1e Speuld, 1 juli 2016
Johan de Jong, Hei- en Boeicop Case International 1255 XL 1e Rijsbergen, 3 juli 2016
Jan van Deuveren, Hoevelaken Ford 8210 1e Putten, 8 juli 2016
Frans van Leeuwen, Koudekerk a/d Rijn John Deere 6800 1e Wogmeer, 17 juli 2016
Willem Corré, Kleverskerke Case International 1455 XL 1e Aagtekerke, 23 juli 2016
Mees van Laar, Barneveld Fendt 614 LSA 1e Harskamp, 30 juli 2016
Bob van Mourik, Herwijnen Ford 9700 (12) 1e Oudenbosch, 12 augustus 2016
Herwin Verhoef, Lopik Case International 1455 XL 3e Montfoort, 13 augustus 2016
Jacoline van Schaik, Zegveld Case International 1455 XL 2e Meerkerk, 19 augustus 2016
Jouwert de Jager, Lollum Case CS 150 2e Tzum, 3 september 2016
Carola van Schaik, Zegveld International 1455 2e Alphen (NB), 9 september 2016
    1e Bakel, 16 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Standaardklasse tot 9000 kg:
Dirk-Jan Lagerweij, Zoelen Case International 1455 XL (1) Nederlands Kampioen 2015
Jeroen Hop, Nijkerk Case International 1455 XL (3) 1e Assen, 25 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Erwin Berkelaar, Kootwijkerbroek Case International 1455 XL 2e Erichem, 7 mei 2016
Teun Kap, Renswoude Fendt 816 (12) 1e Achterberg, 27 mei 2016
Roef van Laar, Achterberg International 1455 XL (6) 1e Staphorst, 3 juni 2016
Cees de Jong, Nieuw-Lekkerland Fendt 615 LSA (9) 1e Hoogblokland, 10 juni 2016
Arjan de Vries, Everdingen Ford TW-25 (2) 3e Made, 18 juni 2016
Wouter van Donkersgoed, Voorthuizen Valtra T234 2e Speuld, 1 juli 2016
Stefan Jongenelen, Sprundel Fiat 180-90 DT 1e Rijsbergen, 3 juli 2016
Wilbert van Ginkel, Bennekom Steyr 8150 2e Putten, 8 juli 2016
Ronald Langebeeke, Gapinge Fiat 180-90 DT 1e Aagtekerke, 23 juli 2016
Johrin Hijwegen, Nijkerkerveen New Holland 8670 1e Harskamp, 30 juli 2016
Kees Besems, Dussen John Deere 6830 2e Oudenbosch, 12 augustus 2016
Jeroen van Schaik, Woerden Steyr 9145 3e Montfoort, 13 augustus 2016
Johnny Boef, Lexmond New Holland T7060 2e Meerkerk, 19 augustus 2016
Tjeerd de Vries, Hallum Fiat 180-90 DT 1e Tzum, 3 september 2016
Daan Meulenbroeks, Hooge Mierde Case International 1455 XL 2e Alphen (NB), 9 september 2016
    1e Bakel, 16 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Standaardklasse tot 11000 kg:
Hanco Kok, Lexmond New Holland 8970 (1) Nederlands Kampioen 2015
Gerrit Buijtenhuis, Uddel Fendt 926 1e Assen, 25 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Hendrie van de Bunt, Nijkerk Case International 7250 (9) 2e Erichem, 6 mei 2016
Evert Kraaij, Nijkerk Case International 7250 (2) 1e Staphorst, 4 juni 2016
Jeroen Kools, Berkel-Enschot Fendt 930 1e Made, 18 juni 2016
Hans Versteeg, Uddel Fendt 930 (3) 2e Speuld, 1 juli 2016
Roy van den Corput, Dongen Fendt 930 1e Rijsbergen, 3 juli 2016
Chiel van Laar, Nijkerk John Deere 7260R 3e Putten, 8 juli 2016
Bas Daalhuizen, Aagtekerke Fendt 828 1e Aagtekerke, 23 juli 2016
Wout Sterk, Lexmond Fendt 824 (6) 1e Montfoort, 13 augustus 2016
Bert Kok, Lexmond New Holland TG 230 1e Meerkerk, 19 augustus 2016
Bert Hamoen, Herbayum Massey Ferguson 8270 2e Tzum, 3 september 2016
    1e Bakel, 16 september 2016
* klasse niet verreden, afgelast

Sportklasse tot 2500 kg:
Karel Huygen, Bunschoten Black Smoke, Deutz 6806 (1) Nederlands Kampioen 2015
Steven van Ede, Renswoude Adriaan, Steyr 9086 (6) 2e Zwolle, 22 januari 2016
Gosse Koerts, Kornhorn Starfire, John Deere 6430 2e Assen, 26 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Carlo Swinkels, Boekel Red Passion, Valtra 6850 (10) 2e Erichem, 7 mei 2016
Henk Jan Rijneveld, Bodegraven Zero Tolerance, Ford 6600 (7) 1e Stroe (Gld), 14 mei 2016
Bertijn Vliek, Putten Rednix, Steyr 4115 Multi (8) 3e Achterberg, 27 mei 2016
Anton Schoonhoven, Grafhorst Bandito, Fiat 80-90 (3) 1e Staphorst, 3 juni 2016
-- -- Oudenhoorn, 11 juni 2016
Evert Mouw, Speuld Neighbours Nightmare, Ford 5000 (9) 2e Made, 18 juni 2016
-- -- Speuld, 1 juli 2016
-- -- Putten, 8 juli 2016
-- -- IJzendoorn; 15 juli 2016
Aart de With, Hagestein Little Red Poison, Massey Ferguson 6265 (4) 3e Harskamp, 30 juli 2016
Jeroen van Schaik, Woerden Calimero, Massey Ferguson 5609 3e Oudenbosch, 12 augustus 2016
-- -- Meerkerk, 20 augustus 2016
Henk van den Brandhof, Ederveen Small Bassie, Steyr 870 Nr 1 promo groep t/m 13-09-2016
Gert ten Brummeler, Vinkeveen Kleine Beer, New Holland 5030 Nr 2 promo groep t/m 13-09-2016
-- -- Nr 1 t/m 6 top groep t/m 13-09-2016
* klasse niet verreden, afgelast

Sportklasse tot 4500 kg:
Wouter Peelen, Harskamp Blue Risk, Ford 8700 (1) Nederlands Kampioen 2015
Henri van Roselaar, Putten Blue Force, Ford 9600 (2) 1e Zwolle, 22 januari 2016
Hans van Dijk, Zeeland International 1466 (3) 1e Assen, 26 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Michel de Kreij, Hoogblokland Baby Kreij, Ford TW-15 (8) 3e Erichem, 7 mei 2016
-- -- Stroe (Gld), 14 mei 2016
Hans Kester, IJsselstein Gas d'r Bi-j, Ford 9600 (4) 3e Staphorst, 3 juni 2016
-- -- Hoogblokland, 10 juni 2016
-- -- Made, 18 juni 2016
Bert Kooij, Leerbroek Full Speed, New Holland T7060 (7) 2e Speuld, 1 juli 2016
Cor Braakman, Laren Red Expectation, International 1066 1e Putten, 8 juli 2016
Henk Ridder, Oldekerk Bull's Eye, New Holland 8560 (6) 1e Wogmeer, 17 juli 2016
-- -- Aagtekerke, 23 juli 2016
Jan Roseboom, Ede Passion for Power, Valmet 8400 1e Harskamp, 30 juli 2016
-- -- Lochem, 6 augustus 2016
-- -- Oudenbosch, 12 augustus 2016
-- -- Meerkerk, 20 augustus 2016
-- -- Nr 1 beloften groep t/m 13-09-2016
Dirk Schipper, Putten Brother Deere, John Deere 4850 Nr 1 promo groep t/m 13-09-2016
Ronald van de Werken, Sleeuwijk Just Blue, Ford 9600 Nr 2 promo groep t/m 13-09-2016
-- -- Nr 1 t/m 6 top groep t/m 13-09-2016
* klasse niet verreden, afgelast

Super-Sportklasse tot 3400 kg:
Roel Janssen, Ysselsteyn Belazerus 2, Belarus 952.3 (1) Nederlands Kampioen 2015
Albert Ruyten, Wouwse Plantage Bartje, Ford 7700 (3) 1e Zwolle, 22 januari 2016
Jan-Bas Zijderveld, Noordeloos Working Power, Ford 7700 (7) 1e Assen, 26 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Arjen de Beer, Oudenbosch Fiat 850 (11) 2e Erichem, 7 mei 2016
Evert Jan Hendriks, Beemte Broekland Forza Fiat, Fiat 850 1e Stroe (Gld), 14 mei 2016
Pieter van Moort, Nunspeet Golden Eagle, Zetor 10111 (10) 3e Staphorst, 3 juni 2016
Richard Sprenkels, Klein Zundert Fiat 750 (2) 3e Hoogblokland, 10 juni 2016
-- -- Made, 18 juni 2016
-- -- Speuld, 1 juli 2016
Huib van Roekel , Harskamp Red Pearl, Valtra M150 (4) 3e Putten, 8 juli 2016
Henk Donkersteeg, Kootwijkerbroek Forever Blue, Ford TW-25 (5) 3e IJzendoorn; 15 juli 2016
-- -- Harskamp, 30 juli 2016
-- -- Oudenbosch, 12 augustus 2016
-- -- Meerkerk, 20 augustus 2016
-- -- Nr 1 promo groep t/m 13-09-2016
Henri Tuenter, Terborg 4rus, Belarus 952.5 Nr 2 promo groep t/m 13-09-2016
-- -- Nr 1 t/m 6 top groep t/m 13-09-2016
* klasse niet verreden, afgelast

Super-Sportklasse tot 3600 kg:
Reinier Sundermeijer, Voorst Proud Eagle, Case International 1455 (1) Nederlands Kampioen 2015
Joan de Visser, Aagtekerke The Red Bunny, International 1246 (7) 1e Zwolle, 22 januari 2016
Henri Overeem, Ede De Groene Aardbei, John Deere 6830 (2) 2e Assen, 26 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Stef Buiks, Rijsbergen Fiat 1300 (3) 1e Erichem, 7 mei 2016
-- -- Stroe (Gld), 14 mei 2016
Johan Muller, Halsteren Blue Tiger, Ford 9600 (5) 2e Achterberg, 27 mei 2016
Johan van Schoonhoven, Lunteren Bad Romance, Fendt 828 (4) 1e Staphorst, 3 juni 2016
-- -- Oudenhoorn, 11 juni 2016
Dirk van Wolfswinkel, Bennekom Dynamite, Case International 1455 (6) Made, 18 juni 2016
Arjo Hardeman, Overberg Six Fighter, Case Puma 180 1e Speuld, 1 juli 2016
-- -- Putten, 8 juli 2016
Evert van Kruistum, Scherpenzeel Blue Belle, Ford 9600 1e Harskamp, 30 juli 2016
-- -- Lochem, 6 augustus 2016
-- -- Meerkerk, 20 augustus 2016
Harm Grievink, Winterswijk Red Rhino, Volvo BM 810 Nr 1 beloften groep t/m 13-09-2016
-- -- Nr 1 promo groep t/m 13-09-2016
-- -- Nr 2 promo groep t/m 13-09-2016
-- -- Nr 1 t/m 6 top groep t/m 13-09-2016
* klasse niet verreden, afgelast

Super-Sportklasse tot 4500 kg:
Marien den Besten, Molenaarsgraaf Simply Green, John Deere 4020 (1) Nederlands Kampioen 2015
Eddie van Eekelen, Etten-Leur International 1066 (3) 1e Zwolle, 22 januari 2016
Arjan Bloemert, Punthorst Up and Down, John Deere 4455 (7) 2e Rotterdam, 5 maart 2016
Gerard Hofstede, Staphorst Van Stappust, John Deere 4320 (5) 2e Assen, 26 maart 2016
* * 1e Wekerom, 27 april 2016
Henri Versluis, Zijderveld Red Impact, International 1086 (2) 1e Erichem, 7 mei 2016
Martien van den Berg, Wekerom The Mystery, Valtra S260 (4) 3e Stroe (Gld), 14 mei 2016
-- -- Loerbeek, 28 mei 2016
-- -- Staphorst, 3 juni 2016
Jurrien van de Geer, Overberg Secret of the Valley, John Deere 7710 1e Made, 18 juni 2016
Wim Hendriksen, Ruurlo Red Devil, Massey Ferguson 8690 (8) 1e Speuld, 1 juli 2016
Arrie van de Lagemaat, Lunteren Wild Pirate, John Deere 7810 (10) 3e Putten, 8 juli 2016
Gerard Sikes, Ysselsteyn White Shadow, Case 2094 (6) 3e Aagtekerke, 23 juli 2016
-- -- Harskamp, 30 juli 2016
-- -- Lochem, 6 augustus 2016
-- -- Oudenbosch, 12 augustus 2016
-- -- Meerkerk, 20 augustus 2016
-- -- Nr 1 t/m 6 top groep t/m 13-09-2016
Gerard Hopmans, Wouw Black Magic, John Deere 8520 extra: 4e Rotterdam, 5 maart 2016
* klasse niet verreden, afgelast