Laatste wijzigingen
(23-05) Programma/Startlijsten Hoogeloon, Den Velde, De Klomp, Erichem, Zuid-Beijerland, Nieuw-Vennep, Bathmen, Loerbeek, Merkem (B) en Zundert
(23-05) Uitslagen Vlagtwedde en Terwolde
(16-05) Programma/Startlijsten Moerkapelle, Dirksland, De Knipe, Geffen, Fort, Achterberg, Vlagtwedde en Toldijk
(16-05) Uitslagen Achtmaal, Oud Gastel, Denekamp, Marle en Fochteloo
(08-05) Programma/Startlijsten Stroe, Zuidlaren en Sint-Truiden (B)
(08-05) Uitslagen Leende, Wekerom en Heukelom
(02-05) Programma/Startlijsten Terwolde, Oud-Gastel, Toldijk en Achtmaal
(30-04) Uitslagen Zwalm (B), Kamperveen, Oosteind en Culemborg
(23-04) Programma/Startlijsten Culemborg, Wekerom, Oud-Vossemeer en Leende
(19-04) Programma/Startlijsten Kamperveen, Oosteind en Heukelom
(19-04) Uitslagen Volkel, Herwijnen, Nijkerkerveen en Schijf
(14-04) Programma/Startlijsten Marle
(04-04) Programma/Startlijsten Herwijnen, Fochteloo, Nijkerkerveen en Schijf
(28-03) Programma/Startlijsten Volkel
(28-03) Uitslagen indoor Zwolle, indoor Assen, Loosbroek, indoor Rotterdam en Zwalm (B)
(23-03) TSTA: inschrijving deelnemers TSTA competitie 2017
(21-03) Inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2017
(14-03) Programma/Startlijsten indoor Rotterdam
(07-03) Toon Gunnewick overleden
(07-03) Noordelijk (Friesland/Groningen/Drenthe) trekkertrek Reglement 2017
(07-03) Update kalender 2017 met wedstrijden Next Mission, Simply the Best, Blue Fox, Brutus
(02-03) Programma/Startlijsten indoor Assen
(23-02) Update kalender 2017 met wedstrijden ForFarmers, Stille Wille en Down Under
(14-02) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2017
(14-02) Update kalender 2017 met wedstrijden NTTO en Hyproslee
(12-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: Boerdonk
(11-02) Donderdag 2 maart: online veiling David Brown tractoren, onderdelen en Tractor Puller
(04-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 4 t/m 8
(28-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 9 t/m 14
(24-01) Team Bandito schenkt 800,- aan Veluwse Wens Ambulance
(21-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 15 t/m 20
(15-01) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2017
(15-01) Diverse wedstrijden toegevoegd aan de kalender van 2017
(14-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2016: de nummers 21 t/m 30
(03-01) Trekkerslep: Reglement 2017
(03-01) Uitslagen indoor Etten-Leur
(25-12) Programma/deelnemers Etten-Leur
(25-12) Eerste inschrijfdata voor deelname aan wedstrijden 2017
(25-12) Organisatoren kunnen hun wedstrijd van 2017 weer aanmelden voor de kalender
(13-12) Tussenstand voor de verkiezing: Standaardwedstrijd v/h jaar 2016
(07-12) NTTO: verplichte registratie standaard tractoren 2017
(01-12) TSTA: inschrijven deelname seizoen 2017
(24-11) NTTO: inschrijven deelname seizoen 2017 voor alle secties (tot 30-11-2016)
(01-11) Er kan weer gestemd worden voor: Standaardwedstrijd v/h jaar 2016
(10-10) TSTA: rijders en organisatie vergadering vrijdag 14 oktober
(06-10) Uitslagen Riemst (B), Boerdonk, Marum, Middenbeemster, Dalerveen, Kortemark (B), Ane, Hoogblokland,
             Hoonhorst, Klarenbeek, Fort, Cothen, Lunteren (De Klomp), Denekamp
(27-09) Programma/deelnemers Boerdonk
(27-09) Uitslagen Burgervlotbrug, Warns, Markelo, Schuinesloot, Eemnes, Meeuwen, Kaatsheuvel, Tonden
(19-09) Programma/deelnemers Hoonhorst en Burgervlotbrug
(19-09) Uitslagen Best, Nijkerkerveen, Ter Idzard, Alphen en Bakel
(12-09) Programma/deelnemers NTTO NK Bakel, Warns, Best en Molenschot
(12-09) Uitslagen Staphorst, Winterswijk, Zoelen en Schalkwijk
(06-09) Programma/deelnemers Staphorst, Ter Idzard, Schuinesloot, Nijkerkerveen, Alphen (NB) en Marum
(06-09) Uitslagen Schipluiden, Lopik, Ossendrecht en Tzum
(29-08) Programma/deelnemers Meeuwen (Almkerk), Tzum, Eemnes, Lopik, Schipluiden, Zoelen en Winterswijk
(29-08) Uitslagen 's-Heer Abtskerke, Harich, Raalte, Wouw, Buurse, Oudenbosch en Ysselsteyn
(23-08) Programma/deelnemers Tonden, Kaatsheuvel, Raalte, Harich, 's-Heer Abtskerke, Schalkwijk en Zwalm (B)
(23-08) Uitslagen Hoogeveen, Meerkerk, Langemark (B), Tubbergen, Zevendonk (B), Koudekerk a/d Rijn en Coevorden
(16-08) Programma/deelnemers Meerkerk, Hoogeveen, Wierden en Buurse
(16-08) Uitslagen Balkbrug, Montfoort en Hooghalen
(08-08) Programma/deelnemers Hooghalen, Oudenbosch, Montfoort, Balkbrug, Ysselsteyn en Tubbergen
(08-08) Uitslagen Lochem, Nieuw-Wehl, Harskamp en Broekland
(02-08) Programma/deelnemers Odijk, Coevorden, Lochem, Koudekerk a/d Rijn en Laren (Gld)
(02-08) Uitslagen Vessem, Gulpen en Wogmeer
(26-07) Programma/deelnemers Broekland, Harskamp, Nieuw-Wehl, Vessem en Essen-Horendonk (B)
(26-07) Uitslagen Aagtekerke, Merksplas (B) en Neede
(22-07) Wedstrijd in Lunteren vandaag afgelast en verzet naar dinsdag 26 juli
(18-07) Programma/deelnemers Lunteren, Aagtekerke en Gulpen
(18-07) Uitslagen Zuidlaren, Veendam, IJzendoorn, Cadzand en Cromvoirt
(12-07) Programma/deelnemers IJzendoorn, Oudenhoorn, Merksplas (B) en Wogmeer
(12-07) Uitslagen Gieten, Putten, Eext, Rijsbergen, Diepenveen, Speuld en Daarle
(04-07) Programma/deelnemers Putten, Klarenbeek en Gieten
(01-07) Wedstrijd in Veerle-Laakdal (B) afgelast
(28-06) Programma/deelnemers Speuld, Ane, Eext, Diepenveen, Rijsbergen en Kortemark (B)
(28-06) Uitslagen Hoeven, Stadskanaal, Soest, Sebaldeburen, Bantega en Mill
(26-06) Kamperveen en Green Efficiency schenken bedrag aan KWF
(24-06) Wedstrijd in Zoutleeuw (B) afgelast
(20-06) Programma/deelnemers Sebaldeburen, Daarle, Soest en Hoeven
(20-06) Uitslagen Renswoude, Made, Oss, Minderhout (B), Oudenhoorn, Elshof en Niezijl
(17-06) Vrijdagavond wedstrijd in Renswoude afgelast
(13-06) Programma/deelnemers Renswoude, Bantega en Made
(13-06) Uitslagen Beauvoorde (B), Swifterbant en Nieuw-Vennep
(06-06) Programma/deelnemers Hoogblokland, Elshof, Oudenhoorn, Minderhout (B), Heemserveen en Oss
(06-06) Uitslagen Staphorst, Nederhemert en Moorslede (B)
(31-05) Programma/deelnemers Staphorst, Nederhemert en Niezijl
(31-05) Uitslagen Zuidlaren, Loerbeek, De Knipe, Achterberg en Moerkapelle
(26-05) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(26-05) Uitslagen Bekkevoort (B), Oud-Gastel, Stroe (Gld) en Erichem
(22-05) Programma/deelnemers Achterberg, Nieuw Vennep, Swifterbant, Loerbeek, Zuidlaren en Moorslede (B)
(22-05) Uitslagen Schoonebeek, Lemele en Fochteloo
(17-05) Programma/deelnemers Moerkapelle, De Knipe en Oud-Gastel
(17-05) Uitslagen Zelhem, Zundert, Bathmen en Terwolde
(09-05) Programma/deelnemers Stroe, Fochteloo, Zelhem, Lemele, Schoonebeek en Cothen
(09-05) Uitslagen Den Velde en Geffen
(04-05) Programma/deelnemers Erichem, Terwolde, Bathmen, Toldijk en Zundert
(04-05) Uitslagen Achtmaal, Oosteind en Leende
(26-04) Wedstrijd in Wekerom afgelast
(26-04) Wedstrijd in Oud-Vossemeer afgelast
(25-04) Wedstrijd in Culemborg afgelast
(25-04) Uitslagen Vragender, Kamperveen, Berkel-Enschot, Herwijnen en Nijkerkerveen
(25-04) Programma/deelnemers Geffen, Hoogeloon, Den Velde en Lunteren
(22-04) Programma/deelnemers Leende en Vragender
(15-04) Veel inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(13-04) Programma/deelnemers Herwijnen, Berkel-Enschot, Kamperveen en Oosteind
(13-04) Uitslagen Schijf en Volkel
(13-04) Streekdagen Almkerk verhuist naar Meeuwen
(10-04) Hypropullers en Agri-Sport afgelast in Schijf, wel landbouwklassen
(01-04) Programma/deelnemers Volkel, Nijkerkerveen en Schijf
(01-04) Uitslagen Loosbroek en indoor Assen
(28-03) Micropulling: wedstrijdkalender 2016
(24-03) Programma/deelnemers indoor Assen en Marle
(19-03) Deelnemers Zwalm (B)
(10-03) NTTO: turboafscherming in de standaardklassen
(10-03) Uitslagen Meer (B) en indoor Rotterdam
(03-03) Facebook links toegevoegd aan kalender 2016
(03-03) Programma/deelnemers indoor Rotterdam
(01-03) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(16-02) Veel wedstrijden toegevoegd aan kalender 2016
(13-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: Harskamp
(06-02) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 4 t/m 8
(30-01) Veel wedstrijden toegevoegd aan kalender 2016
(30-01) Diverse inschrijfdata toegevoegd voor deelname aan wedstrijden 2016
(30-01) TSTA: inschrijving deelnemers TSTA competitie 2016
(30-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 9 t/m 14
(30-01) Uitslagen indoor Zwolle (vr) en indoor Zwolle (za)
(24-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 15 t/m 20
(17-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de nummers 21 t/m 30
(14-01) Programma/deelnemers indoor Zwolle (vr) en indoor Zwolle (za)
(14-01) Veel wedstrijden toegevoegd aan kalender 2016
(05-01) Uitslagen Etten-Leur
(05-01) Standaardwedstrijd v/h jaar 2015: de stemmen worden geteld
(03-01) Wil van Dijk overleden
(31-12) Organisatoren kunnen hun wedstrijd van 2016 weer aanmelden voor de kalender
(20-12) Programma/deelnemers Etten-Leur
(19-12) Nog een nieuwe verzekering + vergelijking beide verzekeringen
(17-12) Eerste inschrijfdata voor deelname aan wedstrijden 2016
(07-12) Verzekering voor deelname aan Tractor Pulling
(05-12) Tussenstand voor de verkiezing: Standaardwedstrijd v/h jaar 2015
(05-12) Team Bandito schenkt 1300,- aan Veluwse Wens Ambulance
(24-11) NTTO: inschrijven deelname seizoen 2016 voor alle secties (tot 30-11-2015)
(01-11) Er kan weer gestemd worden voor: Standaardwedstrijd v/h jaar 2015
(27-10) NTTO: feestavond National zaterdag 12 december
(27-10) NTTO: feestavond Grand National zaterdag 28 november
(27-10) TSTA: feestavond zaterdag 28 november
(27-10) ITPV: najaarsvergadering zaterdag 28 november
(27-10) ITPV: feestavond zaterdag 21 november
(27-10) BKTV: feestavond zaterdag 14 november
(27-10) NTTO: feestavond Farmstock + Trucks zaterdag 7 november
(27-10) TSTA: deelnemersvergadering vrijdag 6 november
(27-10) TSTA: organisatorenvergadering vrijdag 30 oktober

Click here to read this site in english or any other language
Zelf meedoen aan een wedstrijd? Klik hier voor inschrijfdata.
Klik hier als je deze internetsite wilt instellen als je opstartpagina
Klik hier als je deze internetsite wilt toevoegen aan je favorieten